Buradasın: Anasayfa // Facebook Oyunları // Facebook Bizim Çiftlik Oyunu

Facebook Bizim Çiftlik OyunuFacebook züerinden oynanan oyunlar arasında en popüleri hangisidir diye bir soru sorduğumuzda şüphesiz geneli Farm Ville diye cevap verecektir. Bu oyun sanal ortamda o kadar çok kullanıcıya ulaştı ki hakkında birçok yazı yazıldı, birçok internet sitesi açıldı. Yazılarda ve internet sitelerinde oyun hakkında olan olmayan birçok hileden bahsedildi, nasıl daha çabuk gelişebileceği hakkında detaylı bilgiler, taktikler verildi. Oyunun bu kadar popüler olmasını fırsat bilen oyun yapımcıları pastadan pay alabilmek adına bu oyuna benzeyen oyunlar türettiler. Oyunlar genellikle aynı hikaye üzerine kurulmuş olsa da her oyun yapımcısının kendisine göre getirdiği çözümler, grafiklerdeki değişiklikler o oyunlarında az veya çok kullanıcıya ulaşmasına neden oldu.

oyunundan esinlenerek oyuncuların o konudaki ilgisinden faydalanılması için oluşturulmuş oyunlardan birisi de Facebook Bizim Çiftlik oyunudur. Oyunun uygulamasıyla henüz tanışmamış veya tanışmasına rağmen sıkılıp biraz değişiklik isteyen kullanıcılara hitap ettiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Oyun adından da anlaşılacağı üzere çiftlik geliştirme üzerine kurulmuş. Çiftliğinizde size verilen tarlalardan verim almak için oyuna sık uğramanız ve ilgi göstermeniz gerekmektedir. Uygulamayı yapan kişilerin daha fazla hedef kitleye ulaşabilmek için yaptıkları kampanyalar da amacın gerçeklemesi için yeterli gözüküyor. Oyunu oynamaları için arkadaşlarınızı davet ettiğinizde size çeşitli ekstralar sunuluyor. Bu ekstralar sayesinde çeşitli ihtiyaçlarınızı gideriyor ve oyunda daha hızlı bir şekilde gelişiyorsunuz. Oyunların genelinde olan durum Facebook Bizim Çiftlik oyununda da var. Bu durum ise başlangıç aşamasında belirli bir noktaya gelene kadar eğlencenin tam anlamıyla başlamıyor olmasıdır.

Etiketler: , , ,

5 Cevap to " Facebook Bizim Çiftlik Oyunu "

 1. baran diyor ki:

  ben bu çifli çok seviyorum

 2. baran diyor ki:

  ben bu oyunu çok sevecegim

 3. derdiyok diyor ki:

  otomasyon nedir ne işe yarıyor yardım

 4. memet diyor ki:

  bak otumosyon soran arkadaşımız inek süt vereir sen onu süte tıklaman gerek eger o otumusuyono açarsan süt olsun başka şeylerde kullanır begen

 5. zxda diyor ki:

  çok güzel bir oyun

Cevap / Yorum yazın