Buradasın: Anasayfa // Facebook Oyunları // Facebook Sanalika Oyunu

Facebook Sanalika Oyunu

Facebook sosyal hayatı çıkardığı oyunlarla sanal ortama taşımaya kararlı gibi gözüküyor. Günümüzde boş zamanların çoğunu Facebook’da geçirmekteyiz. Bu durum Facebook’a bilgisayarla, bilgisayar olmadığında telefonla girdiğimiz için bağımlılık derecesine ulaşmış bir hastalık durumunda.
İnsanların gerçek hayatta sosyal aktivitelere tam anlamıyla katıldıklarını söylemek pek doğru olmayacaktır. Bu durumun birçok sebebi olsa da en önemlileri arasında maddi imkansızlıklar ve zaman darlığı gelmektedir. Facebook Sanalika oyunu sosyal aktivitelere katılmak isteyip çeşitli nedenlerden dolayı başaramayanlara göre bir oyundur.
Sanalika isimi gibi her şeyi sanala bağlayan bir oyun. Oyunda sosyalleşmenin sanal boyutunu tadacaksınız. Oyun tamamen sanal bir şehir gibi. Oyunda kendinize karakter yaratıp şehirde istediğiniz gibi gezebiliyorsunuz. Karakterinizi ister kendinize benzetin ya da hayal gücünüzü kullanarak kendinizden çok farklı bir karakter yaratın. Oluşturduğunuz karakterle birlikte Sanalika oyunu içerisinde bara gidip metal müzik dinleyebiliyor yada bir diskoya giderek clup müzik eşliğinde dans edebilirsiniz. Sanalika oyununun tutkunlarının en sevdikleri şey ise oyunun tamamen gerçek zaman döngüsü içerisinde işlemesidir. Oyunda yeni insanlarla tanışıp arkadaş olabilir, arkadaş listenize ekleyerek oyunda zaman geçirebilirsiniz. Oyunda kendi evinizi istediğiniz şekilde dekore edip, sadece kendinize ait olan evinizde arkadaşlarınızla çılgın partiler verip, doyasıya eğlenebilirsiniz. Facebook üzerinden oynanan Sanalika oyunu ile evinizde, pijamalarınızla bilgisayar başında otururken konsere katılma fikri gayet hoş olsa gerek.

Bu yazı için etiket bulunmamakta.

Cevap / Yorum yazın