Buradasın: Anasayfa // Kafe Oyunları // Hırsız Polis Oyunu

Hırsız Polis OyunuArkadaşlarınızla evde toplandınız veya cafede oturuyorsunuz güzel bir oyun arıyorsunuz. oyunu tam sizlere göre bir oyun arkadaşlar. Bu oyunda eğlenceden , gülmekten bayılacaksınız.
Tercihen 5 ve üzeri kişilerle oynanması tavsiye edilir. Öncelikle kişi sayısı kadar ufak kağıt hazırlıyoruz. 1 tanesine polis , bir tanesine katil , diğerlerinede  vatandaş yazıyoruz.  Daha sonra bu kağıtları katlayıp karıştırıp ortaya atıyoruz. Herkes içinden bir tanesini seçiyor. Ve eğlence başlıyor.

Katil , göz kırparak veya dokunarak vatandaşları öldürüyor. Ölen kişi bir iki saniye sonra öldüm diyor ki polis çakmasın davayı :) Burada zor olan katilin polisi de tahmin etmesi lazım yoksa enselenebilir. Eğer katil bütün vatandaşları öldürebilirse oyunu kazanıyor. Oyun bu şekilde devam ediyor.

Önemli Not: Oyun çok eğlenceli olduğundan kafe tarzı yerlerde fazla gürültü çıkabiliyor sonra kafeci ile papaz olabiliyorsunuz :)

Etiketler: , ,

7 Cevap to " Hırsız Polis Oyunu "

 1. gamze diyor ki:

  çok güzel bir oyunmuş muklaka oynucam

 2. gamze diyor ki:

  gerekirse her zaman oynucam
  :)

 3. Aleyna diyor ki:

  Çook güzel oyun bn herzaman oynuyorum mutlaka oynamanızı tavsiye ediyorum

 4. muloyum diyor ki:

  bu oyun çok güzel bir oyun herkesin seveceğinden eminim eski hırsız polis oyunu çok koşturuyor ve çok yoruyor böyle koşmadan rahat oynanacak bir oyun hemen şu anda kağıtları hazırlıyorum ve oyuna başlıyorum teşekkür ederim admin 😀

 5. gamze ünver diyor ki:

  Bu çok güzl bir oyuna benziyor arkadaşlarımla mutlaka imkanı oldukça neredeyse 7 günboyunca oynicam…:)

 6. gamze ünver diyor ki:

  mutlaka oynşcam hatta imkanım da tabi olursa hergün veya bir kaç hafta oyniyacağım…:)

 7. ecenz diyor ki:

  harika bir oyun hep oynuyoruz

Cevap / Yorum yazın