Buradasın: Anasayfa // Facebook Oyunları // Top Eleven Be a Football Manager Oynamak – I

Top Eleven Be a Football Manager Oynamak – I
diye düşünmenize gerek yok. Aslında bilgisayarlarımızda yüklü bulunan bir çok menejerlik oyunundan çok daha zevkli.  Bu ilk dersimizde sizlere alt menünün ki zaten oyunda burayı kullanıyoruz nasıl olduğunu anlatacağım.

 

Haberler(Mesaj Kutusu): En soldaki ikondur. Posta işaretine benzer. Yeni haber olduğunda üzerinde sayısı yazar. Ör: 1 . Genel olarak bu bölümde kulüp , sonuçlar , turnuvalar , arkadaşlar ve transferlerle ilgili haberler yer alır. İlk kontrol etmemiz gereken sayfadır.


Kador ve Taktik Sayfası: En soldan ikinci ikondur. Üç adama benzeyen. Bu sayfada takımızın oyuncularının mevkiini ve istediğimiz taktikleri kurabiliriz.Antreman sayfası: Bu sayfada antremanları programlayabiliyoruz. İkonu top olan ikondur. Otomatik olarak rahatça ayarlayabilir ve gelişmeleri inceleyebilirsiniz.

Maç Takvimi sayfası: Takvime benzeyen ikon ile bu sayfa açılır. Burada geçmiş ve gelecekteki maçlar ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Turnuvalar Sayfası: Üzerinde 1-2-3 yazan ikon ile bu sayfa açılır. Gerek lig , gerek kupa , gerekse şampiyonlar ligindeki maç sonuçları , puan tablosu , gol kralı , asist kralı ve en iyi oyuncular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Transfer: İki yönlü ok şeklindeki ikon ile açılan sayfadan transferlerinizi yapabilirsiniz.

Ekonomi: Para ikonu ile açılan sayfadan takımınızın ekonomik durumuyla ilgili kararlar verebilirsiniz. Sponsorluk anlaşmaları , bilet fiyatları , bonuslar vs.

Stadyum : Stadyum ikonuna tıklayarak açılır. Stadyumunuz ve tesisleriniz ile ilgili gelişmeleri yapabilirsiniz böylece oyuncularınız daha hızlı gelişebilir , sakatlanmalar azalabilir , hasılanız artabilir , takımınızın morali artar.

Kulüp Sayfası: Formaya benzeyen ikon ile açılır. Kulübünüz hakkında genel bilgileri güncelleyebilirsiniz.

Ödül Odası: Kupa işareti olan ikon ile açılır. Ligdeki daha önceki başarılarınızı görebilirsiniz.

Dil Seçimi: En sağ altaki bayrak kullandığınız dili temsil eder. Eğer sizin top manager be a football manager oyununuz İngilizce ise İngiliz bayrağı vardır orada. Ona tıklayarak Türkiye bayrağını seçerseniz dil Türkçe olacaktır.

İyi oyunlar bol şans 😉

 

Etiketler: , ,

8 Cevap to " Top Eleven Be a Football Manager Oynamak – I "

 1. omer diyor ki:

  iyi omerozel___—-

 2. omer diyor ki:

  top eleven futbol maneger nasıl oynandığını merak ediyorum

 3. Hazar çoban diyor ki:

  Arkadaşlar ben girdim oyunu bi lige tıkladım sonra bi takım geldi şunu diyorbir maç günü sahibi olammassınız

 4. samsun diyor ki:

  yollayın

 5. samsun diyor ki:

  bana jeton yallayın

 6. umit diyor ki:

  selam peki hızlı gecmesi yokmu bu oyunun acaba ben bulamadımda

 7. aykut diyor ki:

  Mobilden turnuva (vs) sırasında nasıl oynuycaz

Cevap / Yorum yazın